CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Dünyadaki En Parlak Zihinlerden İlham Alıyoruz

Ana SayfaGÜNDEM

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Dünyadaki En Parlak Zihinlerden İlham Alıyoruz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ABD ziyareti kapsamında; akademisyenler Daron Acemoğlu, Canan Dağdeviren, Zeynep Ton, Dani Rodrik, Asu Özdağlar

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’ndan, Şehit Polis Gezer’in Ailesine Taziye Ziyareti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Olsan Olsan 5’li Çetenin Tahsildarı Olursun
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, EYT’lileri Gündeme Taşıdı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ABD ziyareti kapsamında; akademisyenler Daron Acemoğlu, Canan Dağdeviren, Zeynep Ton, Dani Rodrik, Asu Özdağlar, Pınar Doğan, Mehmet Toner, Gökhan Hotamışlıgil, Bilge Yıldız bir araya geldi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla akademisyenlere teşekkür etti ve görüşmelerine ilişkin şu açıklamada bulundu:

“ABD’deki vizyon programımız kapsamında, dünyaca ünlü ekonomist Daron Acemoğlu ile bir araya geldik. Türkiye’nin geleceğini, ekonomiyi iyileştirecek çözüm yollarını enine boyuna konuştuk. Cumhuriyet’in İkinci Yüzyılı vizyonumuz için, dünyadaki en parlak zihinlerden ilham alıyoruz. Uzun ve çok verimli bir günün ardından Daron Acemoğlu, Canan Dağdeviren, Zeynep Ton, Dani Rodrik, Asu Özdağlar, Pınar Doğan, Mehmet Toner, Gökhan Hotamışlıgil, Bilge Yıldız ile birlikte Türkiye’yi konuştuk. Ülkemizin dünyaya kazandırdığı değerler onlar. Hepsine teşekkür ediyorum.

YORUMLAR

GAZETE9: 0
    DISQUS:
    ×
    × Whatsapp İhbar Hattı