CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Olsan Olsan 5’li Çetenin Tahsildarı Olursun

Ana SayfaGÜNDEM

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Olsan Olsan 5’li Çetenin Tahsildarı Olursun

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “O, vergi memuru. Ama ben ekonomistim. Aramızdaki fark bu” söz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Bartın Amasra’da
CHP Lideri Kılıçdaroğlu Gençlere Seslendi: “Faizli KYK Borçlarını Ödemeyin”
CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU, MERSİN’DE “MİLLETİN SESİ” MİTİNGİNDE KONUŞTU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “O, vergi memuru. Ama ben ekonomistim. Aramızdaki fark bu” sözlerine; “Sen ekonomist değil, olsan olsan 5’li çetenin tahsildarı olursun. Halkın parasına göz dikmiş bir tahsildar” yanıtını verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Özbekistan dönüşü uçakta bir basın mensubunun “Dün CHP Lideri, partisinin grup toplantısında bu projelerin kamu özel sektör eliyle değil de farklı bir yöntemle yapılması önerisinde bulundu ve bu projelerin yapılış tarzının ülkeyi zarara uğrattığına dair bir yorumu oldu. Siz bu projelere gelen eleştirilerin sebebinin sadece yapılma tarzından mı yoksa başka bir sebepten kaynaklandığını mı düşünüyorsunuz? Bu konudaki değerlendirmeniz nedir” sorusunu yönelttiği aktarıldı. Erdoğan’ın da bu soruya “O, vergi memuru. Ama ben ekonomistim. Aramızdaki fark bu. İşim benim bu işlerle geçti” yanıtını verdiği belirtildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın sözlerini içeren BirGün Gazetesi haberini sosyal medya hesabından alıntılayarak paylaşım yaptı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a, “Sen ekonomist değil, olsan olsan 5’li çetenin tahsildarı olursun. Halkın parasına göz dikmiş bir tahsildar” yanıtını verdi.

YORUMLAR

GAZETE9: 0
    DISQUS: 0
    ×
    × Whatsapp İhbar Hattı