CHP Lideri Kılıçdaroğlu: “Ey Saray, Senin Meselen Beni Durdurabilecek Gücünün Olmamasıdır!”

Ana SayfaGÜNDEM

CHP Lideri Kılıçdaroğlu: “Ey Saray, Senin Meselen Beni Durdurabilecek Gücünün Olmamasıdır!”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu:-"Belgeler ortaya çıkınca, emir verildi, atanmışlar aHaber’e koştu. Tabii her taraf belge dolu olunca, baktı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Milletimizin Başı Sağ Olsun!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Almanya Programını Keserek Türkiye’ye Döndü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Alkollü İçeceklere Yapılan Zamlar Yıldırmadır, Zulümdür

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu:

-“Belgeler ortaya çıkınca, emir verildi, atanmışlar aHaber’e koştu. Tabii her taraf belge dolu olunca, baktılar olmuyor, RTÜK üzerinden de beni yasaklamaya giriştiler. Ki RTÜK, bu devrin ekonomik terör aparatlarından biridir; sadece bu.”

-“Senin paramiliterlerin, mafyaların, derin devlet müptezellerin, kullanışlı aparatların beni durduramaz. Ey Saray, senin meselen bana kimin, neyi izin vereceği değildir; senin meselen, beni durdurabilecek gücünün olmamasıdır!”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ensar Vakfı ve TÜRGEV üzerinden ABD’ye para gönderildiği açıklamalarını yayınladıkları gerekçesiyle Radyo Televizyon Üst Kurulunun Tele1, KRT, Flash ve Halk TV’ye oyçokluğuyla tavandan %3 para cezası vermesine ilişkin açıklamada bulundu.

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun sosyal medya hesabından paylaştığı açıklama şöyle:

“Yoksullaştırma şiddetin, terörün en kötüsüdür. Bu Saray, halkı yoksullukla terörize etmektedir. Bu yoksullaştırma terörü sürerken, Saray evlatları vakıflar üzerinden yüzlerce milyon dolarlarla oynuyor. Baba ‘Eeey Amerika’ edebiyatında, evlatlar dolar transferlerinde…

Belgeler ortaya çıkınca, emir verildi, atanmışlar aHaber’e koştu. Tabii her taraf belge dolu olunca, baktılar olmuyor, RTÜK üzerinden de beni yasaklamaya giriştiler. Ki RTÜK, bu devrin ekonomik terör aparatlarından biridir; sadece bu!

Gelelim ‘Kılıçdaroğlu susturulabilir mi?’ sorusuna. Senin paramiliterlerin, mafyaların, derin devlet müptezellerin, kullanışlı aparatların beni durduramaz. Ey Saray, senin meselen bana kimin, neyi izin vereceği değildir; senin meselen, beni durdurabilecek gücünün olmamasıdır!”

YORUMLAR

GAZETE9: 0
    DISQUS: 0
    ×
    × Whatsapp İhbar Hattı