CHP Lideri Kılıçdaroğlu Ordu’da: “Kul Hakkı Yiyenlerle Hesaplaşacağız”

Ana SayfaGÜNDEM

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Ordu’da: “Kul Hakkı Yiyenlerle Hesaplaşacağız”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu:"Fındık bu bölgenin stratejik ürünüdür. İktidarımızda göreceksiniz, fındık üreticisi hak ettiği geliri mutla

Bolu Belediye Başkanı Özcan ‘kesin ihraç’ istemiyle disipline sevk edildi
KOORDİNATÖR BAŞDANIŞMANI TOPRAK: ERDOĞAN, PUTİN’E VERDİĞİ TAVİZLERİ HALKA AÇIKLAMAK ZORUNDA!
Ağbaba: Gitmesi Gereken Pakdemirli Değil Erdoğan’dır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu:

“Fındık bu bölgenin stratejik ürünüdür. İktidarımızda göreceksiniz, fındık üreticisi hak ettiği geliri mutlaka alacaktır.”

“84 milyon insan, hep beraber bir avuç insana çalışıyoruz. Bütün kaynaklar bir avuç insana gidiyor. Ordulu kardeşlerime söz veriyorum, haksızlığa ve adaletsizliğe tahammül edemeyen bütün kardeşlerime söz veriyorum. Bu haksızlığı ve adaletsizliği çözeceğim, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyenlerin burnundan fitil fitil getireceğim.”

“Bu ülkede kadın-erkek eşitliği istiyorum. Bu ülkede kadınların büyük sıkıntı yaşadıklarını biliyorum. Onların da haklarının teslim dilmesi gerektiğine inanıyorum. Ben, helalleşme kavramını da bunun için dile getirdim. Bizim de kusurumuz vardı. Yanlışlardan arınmamız lazım. Helalleşmek kültürünü bu topraklara getirmek lazım. Helalleşmek demek, kul hakkı yiyen kişiyle helalleşmek değil. O ayrı bir şey. Onlarla hesaplaşacağız.”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ordu’da Kanaat Önderleri, Muhtarlar ve STK Temsilcileri Buluşmasına katıldı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu toplantının açılışında yaptığı konuşmada şunları söyledi:

YORUMLAR

GAZETE9: 0
    DISQUS: 0
    ×
    × Whatsapp İhbar Hattı