CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU: SEÇİMDEN KAÇIYOR MAALESEF

Ana SayfaSİYASETYEREL

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU: SEÇİMDEN KAÇIYOR MAALESEF

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ünlü Netflix dizisi La Casa De Papel’in final sezonuna ilişkin tanıtım tweetini alıntılayarak “Evet doğru ama s

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Bartın Amasra’da
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Sivas Zara’da: “Yetki Verin; Türkiye’yi Düzelteceğim, Ayağa Kaldıracağım”
CHP’li Bülbül: Basını Saraya Bağlamak İstiyorlar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ünlü Netflix dizisi La Casa De Papel’in final sezonuna ilişkin tanıtım tweetini alıntılayarak “Evet doğru ama seçimden kaçıyor maalesef” dedi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabında, Netflix dizisi La Casa De Papel’in final bölümlerinin tanıtım tweetini alıntılayarak bir mesaj paylaştı. Kılıçdaroğlu, 3 Aralık’ta 5 bölüm ile final yapacak dünyaca ünlü dizinin “Bir soygun bitiyor. Ve bir devir kapanıyor” tanıtımını alıntılayarak, “Evet doğru ama seçimden kaçıyor maalesef” dedi. 

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU: “GERÇEK ENFLASYON YÜZDE 40’IN ÜZERİNDE”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “TÜİK, ‘Enflasyon yüzde 19,89’ demiş. Gerçek enflasyon yüzde 40’ın üzerinde” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TÜİK’in açıkladığı enflasyon oranını sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla değerlendirdi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, paylaşımında şunları kaydetti:

“TÜİK ‘Enflasyon yüzde 19,89’ demiş. Halk, çarşı pazarda gerçeği net görüyor. Gerçek enflasyon yüzde 40’ın üzerinde. Şahsım ve şürekası ülkeyi bitirmeye kararlı ama unuttukları bir şey var. Biz varız ve buradayız. Benim en önemli meselem, halkımın sofrasıdır. Bazı önemli adımlar atacağız.”

YORUMLAR

GAZETE9: 0
    DISQUS: 0
    ×
    × Whatsapp İhbar Hattı