CHP Lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, “Ulaşım Esnaf Odaları ve Birlikleri İftar Buluşması”na Katıldı

Ana SayfaGÜNDEM

CHP Lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, “Ulaşım Esnaf Odaları ve Birlikleri İftar Buluşması”na Katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Yenikapı’daki Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve

Seyit Torun: “Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olacaktık, Ev Parası Gibi Kira Ödüyoruz”
KOORDİNATÖR BAŞDANIŞMANI TOPRAK: ERDOĞAN, PUTİN’E VERDİĞİ TAVİZLERİ HALKA AÇIKLAMAK ZORUNDA!
Ağbaba: Gitmesi Gereken Pakdemirli Değil Erdoğan’dır

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Yenikapı’daki Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen “Ulaşım Esnaf Odaları ve Birlikleri İftar Buluşması”na katıldı.

CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, “Birilerine gelince dünyanın paralarını veriyorlar, dünyanın garantilerini veriyorlar, ÖTV’sini veriyorlar, KDV’sini veriyorlar, bunları sıfırlıyorlar. Avro bazında, dolar bazında paralar veriyorlar, yüksek faizler veriyorlar; alın teri döken, direksiyon sallayan insanın hakkını teslim etmiyorlar. Araç muayene istasyonlarına gelen zammın da farkındayım, onun da ne olduğunu gayet iyi biliyorum, kimlere büyük kıyaklar çekildiğinin de farkındayım. Direksiyon sallayan, alın teri döken değerli kardeşlerim, hiç meraklanmayın bu ülkeye baharlar gelecek.” dedi.

CHP lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği iftar buluşmasında yaptığı konuşmada şunları söyledi:

YORUMLAR

GAZETE9: 0
    DISQUS: 0
    ×
    × Whatsapp İhbar Hattı