CHP’li 11 Büyükşehir Belediye Başkanı Aydın’da buluştu

Ana SayfaYEREL

CHP’li 11 Büyükşehir Belediye Başkanı Aydın’da buluştu

CHP’li 11 Büyükşehir Belediye Başkanı ortak akıl oluşturmak, sorunların çözümlerinde bilgi alışverişinde bulunmak ve ülkenin geleceğiyle ilgili öneml

Seyit Torun: “Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olacaktık, Ev Parası Gibi Kira Ödüyoruz”
Kur Asansör Gibi İnip Çıkarken Kimler Köşeyi Döndü Açıklayın
CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU, KÜLTÜR SANAT ÇALIŞTAYI’NA KATILDI

CHP’li 11 Büyükşehir Belediye Başkanı ortak akıl oluşturmak, sorunların çözümlerinde bilgi alışverişinde bulunmak ve ülkenin geleceğiyle ilgili önemli kararlı alma noktasında gerçekleştirdikleri Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısı’nı bu kez Aydın’da yaptı.

Toplantıya katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP’li başkanların her türlü zorluğa rağmen vatandaşların taleplerini yerine getirdiğini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partili 11 büyükşehir belediye başkanının katıldığı “Büyüksehir Belediye Baskanları Bulusması” Aydın Büyükşehir Belediye Baskanı Özlem Çerçioglu’nun ev sahipliginde Aydın’da yapılıyor. Toplantının açılışındada bir konusma yapan CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Baskan Yardımcısı Seyit Torun, “Seçim öncesi yapılan kara ve kirli propagandaya rağmen onlar tam tersine vatandaşlarımızın zor gününde yanındalar, uçuk-kaçık projelerle ugraşmıyorlar ve vatandaslarımızın en önemli taleplerini yerine getiriyorlar. Yapılan bütün güven endekslerinde ve anketlerde de bizim belediyelerimiz en önde çıkıyor. Bu da bize gurur veriyor” ifadelerine kullandı.

YORUMLAR

GAZETE9: 0
    DISQUS: 0
    ×
    × Whatsapp İhbar Hattı