Öztrak: Tükürdüğünü Yalama Konusunda Kimse Erdoğan’ın Eline Su Dökemez

Ana SayfaGÜNDEMVİDEO GALERİ

Öztrak: Tükürdüğünü Yalama Konusunda Kimse Erdoğan’ın Eline Su Dökemez

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, AKP’nin kuruluş yıl dönümünü kutladı, “Nasıl bir gün her insan ölümlü tadacak ise her parti de muhalefeti tadacak. Önemli ol

CHP SÖZCÜSÜ ÖZTRAK: “ENFLASYONDA NEREDEEEN NEREYE…”
CHP SÖZCÜSÜ ÖZTRAK: “TÜİK VERİLERİ ERDOĞAN’I YALANLIYOR”
ERDOĞAN, AMERİKALIYA, AVRUPALIYA ÜZÜLMEYİ BIRAKSIN, MİLLETİMİZİN DERDİNE ÇARE BULSUN

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, AKP’nin kuruluş yıl dönümünü kutladı, “Nasıl bir gün her insan ölümlü tadacak ise her parti de muhalefeti tadacak. Önemli olan muhalefette de bir ve bütün kalmak, dağılmadan bu görevi yapabilmek. 21 yıl önce adalet diyerek, kalkınma diyerek yola çıkanlar; bugün ülkemizde ne adalet ne de kalkınma bıraktılar. Erdoğan koltuğunda oturabilmek için hiçbir ilke ve değer dinlemedi. Adalet ve kalkınma kelimeleri parti logosunda asılı kalan içi boş kavramlara dönüştü” dedi.

Milletin bugün yoksulluğu iliklerine kadar yaşadığını belirten Öztrak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 21 yıl önceki söylemlerinden alıntılar yaparak, “Erdoğan 21 yıl önce söyledikleriyle sınandı. Ve kaybetti!” değerlendirmesinde bulundu.

Suriye politikasına değinen Öztrak, “Nasıl ki daha önce ‘kardeş Esad’ dediğine bir gecede ‘kalleş Esed’ dediyse yine bir gecede hiç sıkılmadan ‘kalleş Esed’ dediğine ‘kardeş Esad’ diyebilir. Tükürdüğünü, yalama ve söylediklerini yutma konusunda kimse Erdoğan’ın eline su dökemez. Suriye’de de tükürdüğünü yalamaya söylediklerini yutmaya hazırlanan Erdoğan’a bizim ne söyleyeceğimizi bellidir, afiyet olsun” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, bugün MYK gündemine dair Genel Merkez’de düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi:

YORUMLAR

GAZETE9: 0
    DISQUS:
    ×
    × Whatsapp İhbar Hattı